Napisz list do nieznajomego kolegi

Pobierz

(podpis)Miasto, data Szanowna osoba Na początku mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić.. List W zależności od adresata (tzn. osoby, do której list jest kierowany) lub sytuacji życiowej nadawcy, list może przybierać różne formy.Napisz list do kolegi z Australii.. "Drogi Nieznajomy" Piszę do Ciebie list ponieważ dowiedziałam się z gazety że jesteś załamany i samotny.. [podpis] P.s Może kidyś mnie odwiedzisz i pokaze ci swoją okolicę.. Mieszkam w małym mieście o nazwie nazwa.Napisz list do kolegi z którym dawno się nie widziałeś i nie masz okazji.. klasa 3 na juŻNapisz do koleżanki lub kolegi z innego rejonu Polski list, w którym streścisz najbardziej znaną ci legendę swojego rejonu ?. 1 to od słowa piszę do ciebie.. 2 od mieszkam w.3 od myśle że.. Nazywam się imię i nazwisko, mam ileś lat.. Bo nawet jeśli jesteś kimś, kogo mogę znać, to i tak nie wiem czy w tym momencie to Ty do mnie zaglądasz czy ktoś inny :).Napisz mi cos więcej o sobie.. Ostatnio poruszył mnie bardzo temat, który omawialiśmy na godzinie z wychowawcą a mianowicie był on związany z .Sprawdź jak napisać list, czym się różni list prywatny od listu oficjalnego, zapoznaj się ze wzorami i przykładami.. akapist sie wymazały.. Chciałabym cię pocieszyć.postcrossing.com - założenie tej strony to wysyłanie pocztówek, ale tam możesz dobyć adresy ludzi i wysłać im list - tu masz mnóstwo obcokrajowców i ich emaile możesz poprosićo adres i wysłać list ale w sumie wątpiężeby ktoś chciał z tobą pisać listy, prędzej emaile :PList do nieznanego przyjaciela Witaj, nie wiem kim jesteś, gdzie żyjesz, jak wyglądasz i czym się zajmujesz..

Mam nadzieję, że to pomoże..Napisz list do kolegi.

W ogóle nic o Tobie nie wiem.. W tym liście opisz swój nowy dom.. Daję najlepsza odpowiedź.. Piszę do ciebie abyś choć trochę wiedziała co dzieje się u nas w szkole.. ( opisujesz jej kilka dni) Jak widzisz bez ciebie jest bardzo nudno.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Nie wiem z jakiego powodu jesteś taki nieszczęśliwy.Na początku chcę Cię zapytać jak się czujesz?Mam nadzięje że uż lepiej ;) !Wiem, że ostatnio masz problemy rodzinne, pamiętaj ZAWSZE możesz na mnie liczyc.Piszę do Ciebie ten list z powodu .wpisz powód!. "Drogi Nieznajomy" Piszę do Ciebie list ponieważ dowiedziałam się z gazety że jesteś załamany i samotny.. Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia :* Przepraszam ale nie mogłam przyjechać i cię odwiedzić dlatego właśnie piszę ten list.. Kolega który twierdzi, że chyba nie wiem gdzie siedzą bo napisałem Załęska a nie Załęże.Napisz list do kolegi z Australii.. na tym chciałabym zakończyć swój list.Jeszcze raz Cię pozdrawiam.Przesyłam też uściski dla Twojej mamy.Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.Z niecierpliwością zcekam na Twój list lub kolejne spotkanie !Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce..

mam na dzieje ze ci pomogłam ;)List do nieznajomego!

Warszawa, 28.04.2011r.. I am very sorry I haven't written for such a long time, but I was very busy.Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, którą wcześniej zaprosiłeś na ferie zimowe: przeproś, że nie odbierzesz go/jej z lotniska podając powód, wyjaśnij jak dostać się z lotniska do twojego domu i poinformuj ile czasu to zajmie, zaproponuj przynajmniej dwa sposoby spędzenia czasu podczas pobytu kolegi/koleżanki w Polsce .List formalny z prośbą piszemy, aby uzyskać informacje lub nakłonić odbiorcę listu do konkretnego działania.. Jeszcze do jednego chcę się konkretnie zwrócić.. Warszawa, 13 marca 2006r.. Jesteśmy w tym samym wieku i z tego powodu do ciebie pisze.. Could you please let me know if… - Czy mogliby Państwo dać nam znać czy… Would you be so kind as to… - Czy byliby Państwo tak uprzejmi… I would be (most) grateful if you could… - Byłbym/Byłabym wdzięczna gdybyście Państwo…napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania książki F.H Burnetta ,,Tajemniczy ogród" dzięki jak ktoś da odpowiedź napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania książki F.H Burnetta ,,Tajemniczy ogród" dzięki jak ktoś da odpowiedźNapisz do mnie, może i mi uda się przenieść do któregoś z tych Z.K., albo Ciechocinka gdzie będę mógł leżeć w puchu i pić z Tobą lampkę dobrego wina gaworząc sobie..

Nie znamy się więc może napiszę parę słów o sobie.

- napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. ( Nie oficjalny.. Nie bój się.napisz list do koleŻanki lub kolegi .pamiĘtaj ze list ma wstep rozwiniĘcie oraz zakoŃczenie .niektÓre wyrazy ze wzglĘdÓw grzecznoŚciowych piszemy wielkĄ literĄ .niech w twoim liŚcie znajdĄ siĘ zdania pytajace i rozkazujĄce.podkresl te zdania dwoma rÓŻnymi kolorami.. Napisz list do kolegi z którym dawno się nie widziałeś i nie masz okazji.List do nieznajomego, w którym wyrazisz swój nie… Czyniąc punktem wyjścia "Śpiew Nieznajomego" i "Grób… List sciaga,List do sciaga,List do ukochanej… Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.…List do kolegi o zerwaniu z narkotykami.. Proszę Cię zrezygnuj z tego.. a dziś muszę już to zrobić.. ameliaa18 Drogi Jacku!. Będziemy posyłac sobie czesto listy.. Narkotyki nie prowadziły, nie prowadzą i nigdy nie będą prowadziły do szczęścia.. Na początku mojego listu chcę Cię serdecznie pozdrowić i podziękować raz jeszcze za kartkę z wakacji.. Piszę do ciebie ten list aby cię przekonać żebyś nie brał narkotyków.. Nagłówek na śroku, mijscowość i data w prawym górynym roku.. Cześć Mary!. Jesteśmy w tym samym wieku i z tego powodu do ciebie pisze..

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

Question from @Kacperchybowsk - Szkoła podstawowa - Polski Nie wiem z jakiego powodu jesteś taki nieszczęśliwy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt