Test wiedzy z lektury calineczka

Pobierz

Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując .Test wiedzy z lektury- "Zemsta".. Psycholog szkolny ; Akcja informacyjno-edukacyjna pt."Wirusoochrona" Dzieci uczą rodziców; Dokumenty szkoły.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. A - z ziarenka maku B - z ziarenka jˇczmienia C - z ziarenka gorczycy D - z ziarenka sBonecznika 2.. Ile zapBacila kobieta czarownicy za ziarenko z którego wyrosBa Calineczka?QUIZ Calineczka H. Ch.. 1) Z jakiego ziarenka wyrosła Calineczka?. Jak dobrze znasz lekturę Calineczka?. Andersena.Pogłębiaj wiedzę w temacie: Calineczka (H. Ch.. Rozwiąż test!Oto jest Kasia.. Andersen - test z lekturyTemat: Calineczka Dzisiejsze zadania tylko dla tych, którzy przeczytali baśń H.CH.Andersena pod tytułem "Calineczka".. Wyświetlony: 85746 razy "Brzydkie kaczątko" H. Ch.. O co był spór między Cześnikiem a Rejentem?. Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. » Strona główna » Dla dzieci » Bajki i filmy » Calineczka.. Pan Mateusz.. Mikołajek Prawda czy fałsz.. Rozwiąż test wiedzy o "Balladynie" i odpowiedz na 18 szczegółowych pytań dotyczących postaci i wątków w tym utworze literackim..

Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".

Jeżeli jeszcze jej nie znacie, to poproście rodziców o wydrukowanie jej treści (wysłałam ją kilka dni wcześniej).. Rozpocznij test.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. Mikołajek Znajdź słowo.. Kto jest autorem książki?. fot. Adobe Stock.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Czas na odpowiedź: 30 sekund.. Powiedzenie Milczka to.Super!. Test zawiera 15 pytań.. Trwa ładowanie danych.Calineczka Test.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Calineczka Hans Christian Andersen Poziom trudno[ci: Zredni 1.. W jakiej epoce powstał ten utwór?. Andersena zdobytych na lekcji.. Andersen) Czytaj opracowanie Ucz się fiszekCalineczka - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, ile pamiętasz z tej lektury i jak dobrze znasz jej bohaterów.Bajka Andersena "Calineczka" - test wiedzy.. Katarynka to popularna nowela Bolesława Prusa o otwartości na potrzeby innych ludzi i niesieniu im pomocy, której akcja rozgrywa się w XlX-wiecznej Warszawie..

Test wiedzy z lektury "Detektyw Pozytywka" DRAFT.

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Calineczka, dziewczynka zrodzona z ziarna, zostaje wykradziona przez ropuchę, która pragnie, by ta została żoną jej synka.Opis testu.. Autorem lektury pt. "Detektyw Pozytywka" jest: Test wiedzy z lektury "Detektyw Pozytywka" DRAFT.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich wykorzystywanie.Test ze znajomosci lektury Tajemniczy Ogrod autorstwa Frances Hodgson Burnett.Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Andersen; karta pracy; klasa 2; lektura; sprawdzianBalladyna obfituje w tragiczne wydarzenia.. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych .sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.. Czy pamiętasz, ile osób miała na sumieniu główna bohaterka i do jakiego stopnia zdeprawowało ją władza?. Rozwiąż test.. Klasa 1 Polski.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Lektura.Calineczka - Same Quizy, Czas Dzieci.. Kiedy jest rozgrywana akcja utworu?. 1.Lektury szkolne.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.180..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

a) maku b) jęczmienia c) gorczycy d) słonecznika 2) Jakiego wzrostu była Calineczka?. Andersena zdobytych na lekcji.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Pan Tadeusz.. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.Calineczka.. Kim była Klara dla Raptusiewicza?. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Tagi #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz Inne tryby testu.Preview this quiz on Quizizz.. a) nie więcej niż cal b) 1 centymetr c) 5 cali 3) Ile zapłaciła kobieta czarownicy za ziarenko z którego wyrosła Calineczka?Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Calineczka" H. Ch.. 1st .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Rozpocznij Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Calineczka" H. Ch.. Jak miał na imię główny bohater ,,Katarynki''?.

Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger.

Jakiego wzrostu byBa Calineczka?. Calineczka - test, testy wiedzy.Rozwiąż test: Chłopcy z Placu Broni: Ferenc Molnár: Rozwiąż test: Antygona: Sofokles: Rozwiąż test: Katarynka: Bolesław Prus: Rozwiąż test: Dziewczynka z parku: Barbara Kosmowska: Rozwiąż test: Opowieść wigilijna: Karol Dickens: Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotem: John Ronald Tolkien: Rozwiąż test: Świętoszek: Molière: Rozwiąż test: KrzyżacyTest z lektury "Calineczka H. Ch.. Opowiada o losach tytułowej Calineczki, maleńkiej dziewczynki, która po uprowadzeniu z domu rodzinnego, spotyka różne zwierzęta, które pomagają jej przetrwać.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Test: Katarynka - test znajomości lekturyTest wiedzy ze znajomości lektury "Katarynka".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdź się!Jedna z najbardziej znanych baśni J. Ch.. Z jakiego ziarenka wyrosBa Calineczka?. Test zawiera 15 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt