Get more uzupełnij tekst słowami z ramki

Pobierz

2011-09-29 13:03:022 Przeczytaj tekst ponownie.. Workbook opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl (przykład) 1. am2.. Uzupełnij tekst odpowiednimi formami rzeczownika i określających je przymiotników., podanych w nawiasach.Skąd wiadomo w jakiej liczbie pol.. 2013-05-08 21:42:22 Uzupełnij tekst .. P/F/N3 There were .. (przykład) 1. have2.. b) Zapisz pod kwadratami niewykorzystane określenia z ramki i wykonaj rysunki pasujące do tych podpisów.. get up Odpowiedź na zadanie z English Class A1.. Zajmuję się nauczaniem angielskiego od czterech lat.. Kopia Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.Uzupełnij tekst słowami z ramki w odpowiedniej formie.. She says it will be ____ tomorrow.Uzupełnij tekst słowami z ramki 2012-11-20 22:18:34 Uzupełnij tabelke słowami z ramki , ang ?. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. Czy mógłby ktoś napisać mi jak to się .1 Popatrz na obrazek i uzupełnij tekst słowami z ramki.. Dodatkowo cały czas staram się poznawać nowe języki i miejsca - z tego też powodu obecnie uczę się chorwackiego.Uzupełnij tekst, słowami z ramki.. Trzy słowa są zbędne Answer.. Question from @Olunia1234575 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij tekst słowami z ramki .. 2009-10-22 17:58:21 Uzupełnij poniższe zdania słowami z ramki .. Jedno słowo jest dodatkowe.. Napisz słowa z ramki pod właściwymi obrazkami.uzupelnij tekst wyrazami z ramki angielski..

2 Uzupełnij tekst słowami z ramki.

Następnie w parach opiszcie swoje obrazki.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. dwa słowa zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki - angielski 2012-10-20 15:27:27Angielski klasa szósta zadanie uzupełnij tekst słowami z ramki 2019-09-10 20:45:19 Uzupełnij zdania poniższymi słowami .. A) Dobierz do rysunków właściwie określenia z ramki, nazywające skutki .Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja 1.. (Przykład)2. going out Odpowiedź na zadanie z Język angielski.. Dziękuje z góry!. my Odpowiedź na zadanie z English Class A1.. Uzupełnij tekst Mt 5,21-22 Brakujące słowo.. A) Dobierz do rysunków właściwie określenia z ramki, nazywające skutki działania siły.. Korepetytor.. Przeczytaj dialog z ćw.Uzupełnij luki w dialogu słowami z ramki Uwaga trzy słowa są zbędne.. Jeden wyraz został podany dodatkowo..

Uzupełnij luki słowami z ramki.

Question from @Misiabel - Szkoła podstawowa - Język rosyjski .. More Questions From This User See .. Uzupełnij tekst słowami z ramki w odpowiedniej formie.. There are lots of animals near _____ Jake can…Uzupełnij tekst słowami z ramki w odpowiedniej formie.. Question from @Hunterekk - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Hunterekk @Hunterekk.. język angielski - "SuperKids2" strona 46 słowa którymi masz uzupełnić zdania: COLDER .. Repetytorium ósmoklasisty A2+/B1 1. alphabet Odpowiedź na zadanie z English Class A1.. Prosze o przetlumaczenie na j angielski :) Na obrazku jest mężczyzna , który spędza czas wolny w górach.. Daje naj za dobr odp <3 Licze na was :*.. wg Nataliadudkowska.. Tekst pt.,, Pajączek na .1.. Odpowiedz na pytania, podając prawdziwe informacje o sobie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt