Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami z ramki

Pobierz

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2012-10-02 18:08:26 Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.c)Uzupełnij wniosek wyrazami z ramki.. Pytania i odpowiedzi.. Pamiętaj o odpowiedn - rozwiązanie zadania1) Zadanie 1 - postaraj się odpowiedzieć na pytania ( pytania odnoszą się do tekstu z podręcznika).. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów, dodaj wszystkie niezbędne elementy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Ułóż jak najwięcej wyrazów korzystając z liter w wyrazie FILHARMONIA 6. Przyjrzyj się obrazkom.. 3) Zadanie 3 - połącz wyrazy z obrazkami.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja Uzupełnij dialog,wstawiając odpowiednie zadania z ramki Słowa z ramki to : ich bin steffi ,das ist mein bruder, Nein das ist meine Freundin,Tina, ich bin elf, Er heiBt .Uzupełnij tekst wyrazami z ramki 2012-03-28 16:35:29 Uzupełnij dialogi odpowiednimi wyrazami z ramkii.. 2013-01-13 09:18:28 uzupełnij dialog brakującymi wyrazami .. Użyj wyrazów z ramki..

Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.

k krajobraz miejski rajobraz morski krajobraz górskiUzupełni dialog wyrazami z ramki (theirs , hers , hours , ours ,.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Exercise 2 - wysłuchaj dialogu 1.42(1).mp3 a następnie napisz instrukcje w odpowiedniej kolejności.9 Short Test A Unit 2 Lesson 4 Short Test B Unit 2 Lesson 4 1 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. 2012-01-29 09:39:00 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki ?. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.Ułóż zdanie z wyrazem z ramki, który określa czynność.. Wykonane zadania prześlijcie na messenger do godziny 19.00.uzupelnij wyrazenia czasownikami z ramki nastepnie zapisz wyrazenia w odpowiednim miejscu w tabece.. Premium .. dopisz do podanych miejsc pielgrzymek na świecie odpowiednie religie:Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3 - uzupełnij dialog odopwiednimi wyrazami (można pomóc sobie wyrażeniami z poprzedniej lekcji) ćw..

2 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.1.

Uzupełnij poniższe historie czasownikami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie w czasach: past simple, past perfect simple i past perfect continuous.. 4) Zadanie 4- odpowiedz na pytania do tekstu.. Napisz słowa z ramki pod właściwymi obrazkami.Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Gebusstag, die Familie) 3.uzupełnij wniosek wyrazami z ramki pamiętaj o odpowiedniej formie.. - rozwiązanie zadania Uzupełnij zdania, wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formie.. Rozwiązanie wpisz do tabeli.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2) Zadanie 2 - przeczytaj tekst a następnie postaraj się uzupełnić streszczenie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie: uzupełnij dialog wyrazami z ramki czasowniki napisz w Rozwiązanie: 2 ago 3 missed 4 didn t come 5 did you do 6 took 7 did you see 8 saw 9 didn t Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Exercise 1 - postaraj się uzupełnić dialog wyrażeniami z zielonej ramki (wyrażenia te zostały przetłumaczone na poprzedniej lekcji) Teraz wysłuchaj czy dobrze uzupełniłeś/ -łaś dialog 1.41(1).mp3 .. 7. Przyjrzyj się zdjęciom i połącz z odpowiednimi nazwami krajobrazu..

/ 5Uzupełnij wypowiedzi odpowiednimi przymiotnikami z ramki.

2015-11-20 13:19:14 Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami 2014-02-11 00:34:37 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki: Bus, Kreuzung, Entschuldigung, steigen, Marktplatz - ., wie komme ich z - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. Mam nadzieję, że poradzicie sobie, dzięki tym ćwiczeniom utrwalicie zwroty z dialogu.. B. Połącz ze sobą części zdania.. 2011-10-06 18:50:52 Uzupełnij dialogi wyrazami some,any,a lot of lub no.. Jeden wyraz nie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Napisz dialog według wzoru z ćwiczenia 2.. Today is Tuesday, 27th October 20201.Połącz czasowniki 1-5 z wyrażeniami a-e tak, aby utworzyć nazwy czynności.. Pokoloruj obrazek przedstawiający krajobraz.. 2013-01-13 09:18:28 uzupełnij dialog brakującymi wyrazami ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt