Sprawdzian opowieść wigilijna

Pobierz

Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego.. Opowieść wigilijna; Opowieść wigilijna, test z lektury Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" .. Sprawdzian z Biblii dla liceum.. .Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Karol Dickens () - autor Dawida Copperfielda, Oliwera Twista, Małej Dorrit.. Test składa się z 15 pytań.. Jako dorosły człowiek wiele podróżował .Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Rozwiąż test!Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Przerwij test.. Zwłaszcza naGeneza utworu i gatunek.. CZĘŚĆ I. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaWybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Opowieść wigilijna 17 "Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaTest z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Nie było łatwe.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. To nie ulegało wątpliwości.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Wychowywał się w bardzo trudnych warunkach, już w wieku 12 lat musiał ciężko pracować.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Quiz w Poczekalni.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł..

...Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.

7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Test składa się z 12 pytań.. Udostępnij.. Pisał o dzieciach pokrzywdzonych przez los, o ubogich mieszkańcach Anglii.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. 3.Z kim mieszkał?. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.. Rozwiąż test!. Wypisz niezwykłe właściwości pochodni zgodnie z treścią Opowieści wigilijnej.. Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis!. Wyślij zgłoszenie .192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Udostępnij.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Opowieść wigilijna na lekcji..

"Opowieść wigilijna" - test trudny.

Skomentuj.. Pytanie 1 /10.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. niezwykłe właściwości:.. "Opowieść wigilijna" w PG w Łęgu Tarnowskim "Opowieść wigilijna" w PG w Łęgu Tarnowskim Tuż przed zimową przerwą świąteczną uczniowie klasy IIb łęgowskiego gimnazjum przedstawili inscenizację powieści "Opowieść wigilijna", której autorem jest Karol .. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubOpowieść Wigilijna (2009) Jakość: 360p 480p 720p 1080p.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Wanisz 3 lata temu.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyZestaw: "190 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 36 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: marzenna bieńko (kobus) (wynik: 29 %) Marcus Siffredi (wynik: 8 %) Kinga Klimiuk .test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOdpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!.

test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.

Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Bardziej szczegółowoPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Marceloli 4 lata temu.. Test: Don Kichot z La Manchy .Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt