Sprawozdanie z pierwszego półrocza 3 latki

Pobierz

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Roczne sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie "maluchów" .. Zapisało się też nowe dziecko Adam G. Tak więc od półrocza grupa maluchów liczyła 24 dzieci.. Wychowawczynie: Barbara Golian, Sylwia Wyszomirska Grupa "Muchomorki" liczy 24 dzieci: 13 dziewczynek i 11 chłopców.. Grupa "Delfinki" liczy obecnie 23 dzieci : 12 chłopców i 11 dziewczynek, a w tym 21 dzieci 5 - letnich oraz 2 dzieci 4 - letnich.w grupie Kubusie 6-latki za I semestr roku szkolnego 2020/2021 Nauczycielki: Roksana Rybska-Balcarek Paulina Ligas Grupa Kubusie 6 latki liczy 25 dzieci.. 6 dzieci doszło do grupy od września 2012 r., pozostałe uczęszczają do niej drugi rok.. analiza i wnioski z przebiegu pracy dydaktyczno-wychowawczo-opiekuŃczej i innej dziaŁalnoŚci statutowej przedszkola za i pÓŁrocze roku szkolnego 2019/2020 .. Grupa jest zgrana, dzieci się lubią , szanują i bardzo chętnie z sobą współpracują i współdziałają podczasPlik Sprawozdanie z I półrocza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc na koncie użytkownika Dorotea098 • Data dodania: 15 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Publiczne Przedszkole nr 10 Jastrzębie-Zdrój..

Grupa 4‑latki - Misie (więcej…) Sprawozdania dydaktyczne.

.sprawozdania z pracy.. Grupa liczy 7 dziewczynek, 18 chłopców.. Okres adaptacji w grupie "Żabki" przebiegł dość szybko i bez większych trudności.. Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania .Sprawozdanie z pracy przedszkola - pierwsze półrocze roku przedszkolnego 2012-2013 Drodzy rodzice za nami ferie zimowe, odpowiedni czas, aby opisać w kilku słowach jak udało się nam wykorzystać czas półrocznego pobytu Państwa dzieci w naszym przedszkolu.Drodzy rodzice !. Sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej Wrzesień'18-styczeń'19.. Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3-4-latków liczyła 21 osób (6 dziewczynek i 15 chłopców, a pod względem wieku 11 4-latków, 9 3-latków i 1 2-latka).. GRUPA II- 3 LATKI.. Praca dydaktyczno-wychowawcza oparta była o podstawę programową dla przedszkoli i obejmowała treści zawarte w programie Nasze Przedszkole .Gr I 2,5;3;4 latki Wychowawcy grupy: .. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Edukacji Narodowej dla przedszkolaków z naszego przedszkola, • 08.10.2019 - musical Akademia Pana Kleksa, • 17.10.2019 - próbna ewakuacja, • 21.10.2019 - zajęcia z robotyki dla całej grupy, budowanie huśtawki, • 22.10.2019 - spotkanie z panią Bogumiłą Cholewa, pracownikiem PoradniSprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu 5-cio latki Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczejw I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci..

Podczas całego półrocza miałam bardzo dobry kontakt z rodzicami.

3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, wiedzą gdzie znajduje się kuchnia, biuro, sala gimnastyczna, .. SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNEJ ZA I PÓŁROCZE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011.. Poznały pierwsze piosenki i słówka z tego języka, którymi niektóre z nich posługują się w takcie spontanicznych zabaw, reagują na polecenia wydawane przez nauczyciela np. sit down, clap your hends, thank .W trakcie trwania I półrocza szkolnego żadne z dzieci nie dołączyło ani nie zrezygnowało z uczęszczania do grupy.. Pierwsze półrocze roku szkolnego 2020/2021 za nami.. Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. 3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, w umywalni.. Starsze uczyły się troski o młodsze dzieci, a młodsze wspierały swój rozwój biorąc przykład ze starszych kolegów i koleżanek - np. podczas czynności .Sprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo - dydaktycznej i opiekuńczej w grupie dzieci 6 - letnich za I półrocze 2004/2005..

W ciągu pierwszego półrocza tylko jeden z wychowanków opuścił naszą grupę.

Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Pobierz.. Na ich miejsce przyjęto jednak inne osoby.Sprawozdanie: zadania opiekuńczo-wychowawcze w grupie 3 latków w roku 2015/16.. Prawie wszystkie dzieci, za wyjątkiem trojga z nich, uczęszczają do przedszkola po raz pierwszy.Podsumowanie pracy wychowawczo- dydaktycznej w grupie "Żabki"- podczas swojej obserwacji zwracałam uwagę na samodzielność, rozwój społeczny i emocjonalny, sprawność manualną, sprawność ruchową, spostrzegawczość, pamięć, myślenie i mowę.. Byli informowani o wszystkim na bieżąco.sprawozdanie z pracy wychowawczo- dydaktyczno opiekuŃczej za rok szkolny 2014/2015 grupa 3,4 latki We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w "Podstawie programowej wychowania .sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".. We wrześniu grupa liczyła 30 dzieci.. W roku szkolnym 2013/2014 do grupy najmłodszych dzieci - 3,4 letnich uczęszcza 15 dzieci (w tym9 - dziewczynek, 6 - chłopców oraz siedmioro - 4-latków i ośmioro - 3-latków).Sprawozdanie z pracy w grupie 3-4-latków za rok szk.. W pierwszym półroczu prowadziłam obserwację przedszkolną: jesienną i zimową..

Dzieci w większości przystosowały się ...Sprawozdanie z I półrocza pracy wychowawczo-dydaktycznej.

w grupie ii 2019/2020.. Drukuj Skomentuj Prześlij nam swój scenariusz zajęć!. W ciągu semestru 3 dzieci zrezygnowało z uczęszczania do naszej grupy.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programową dla przedszkoli i obejmuje treści zawarte .W ciągu pierwszego półrocza dzieci poznawały zasady panujące w grupie rówieśniczej (oraz grupie mieszanej wiekowo - spostrzegły różnice rozwojowe między dziećmi.. Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola.Sprawozdanie z pracy wychowawczo - dydaktycznej, semestr I, grupa 3- latków.. w roku szkolnym 2014/2015 liczy 16 dzieci (od stycznia 2015 grupa liczy 15 osób, jedna dziewczynka zmieniła przedszkole) w tym 10 dziewczynek (od stycznia 9) i 6 chłopców.. Czworo dzieci uczęszcza do przedszkola pierwszy rok.Frekwencja za I półrocze wynosi .Grupa jest bardzo żywa, wesoła, ruchliwa oraz głośna.…Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. w grupie i 2019/2020.. Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania przedszkolnego" wydawnictwa WSiP.Sprawozdanie z pracy wychowawczo - dydaktyczno - opiekuńczej w I semestrze w roku szkolnym 2020/2021 w grupie ,,Tygryski" (4 i 5-latki).. Rok szkolny 2013/2014.. docx - 0.02MB.Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 GRUPA "Bolka i Lolka" Grupa liczy 25 osób (18 dziewczynek i 7 chłopców, a pod względem wieku 7 - 4-latków, 18 - 5-latków).. iii 2019/2020.Plik SPRAWOZDANIE Z drugiego półrocza 4 latki.docx na koncie użytkownika angelapp4 • folder ANALIZA PRACY DYD -WYCH • Data dodania: 27 cze 2013 Grupa 3 latków liczy 18 dzieci: 10 dziewczynek i 8 chłopców.. Obserwacja zawierała karty pracy sprawdzające poziom spostrzegawczości, koordynacji wzrokowo-ruchowej, zdolności manualnych i grafomotorycznych oraz pytania i stwierdzenia sprawdzające całościowy rozwój dziecka 3letniego.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej za I półrocze roku szkolnego 2020/2021 w grupie dzieci 3-letnich "Motylki".. Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.. Podsumowanie naszych działań znajdziecie Państwo w sprawozdaniu, które znajduje się poniżej w pliku PDF.. 2011/2012 Przedszkole Gminne w Skawie 1.. Grupa moja liczy 20 dzieci 6 - letnich.. Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Do grupy uczęszcza jeden czterolatek, jedna sześciolatka, zaś pozostałe dzieci, to dzieci .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt