Pierwotne znaczenie imienia patrycja

Pobierz

Jak imię to brzmi w innych językach?. Ubiera się w pstrokate.. 47 miejsce na liście najczęściej nadawanych imion w Polsce.. Patrycja jest formą żeńską łacińskiego imienia patrycjusz, co w dawnych czasach oznaczało "przynależność do warstwy uprzywilejowanych".Znacznie imienia żeńskiego PATRYCJA Ekstrawertyczka.. Pochodzenie imienia i patroni To imię żeńskie pochodzenia łacińskiego jest odpowiednikiem imion Patrycjusz, Patrycy i Patryk.Patrycja.. Patricia Cornwell - amerykańska pisarka.Jakie jest znaczenie imienia Patrycja?. Kocha rodzinę, dom dzieci.. Odpowiednie imię dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika, Bliźnią, Wagi, Strzelca.. Imię Patrycja na gruncie polskim zostało zanotowane dopiero w XX w., ale być może było znane i stosowane znacznie wcześniej.Patrycja.. Patrycja to imię o pochodzeniu łacińskim, będące żeńskim odpowiednikiem imion Patrycjusz i Patryk.Zapis runiczny imienia Patrycja.. M Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imion.. Patrycja — imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, żeński odpowiednik męskich imion Patrycjusz, Patrycy, Patryk.Patrycja to żeńska odmiana męskiego imienia Patrycjusz.. Kobiety o tym imieniu to patriotki, które dodatkowo udzielają się społecznie.. ZNACZENIE IMIENIA PATRYCJA.. jest to żeńska forma łacińskiego imienia Patrycjusz (Patryk).. Patrycja nie umie grać na gitarze..

Znaczenie imienia Patrycja.

Kobieta nosząca to imię ma w życiu sporo szczęścia i objawia się to już od jej urodzenia, gdyż ma znacznie więcej zdolności i talentów niż jej rówieśnicy.. Przebiegła.. Robi wszystko, by ją zauważono.. Jej liczbą jest 3, co czyni z niej osobę energiczną, śmiałą i pomysłową.Znaczenie imienia Patrycja.. Lubią niezależność i są całkowicie samodzielne.Patrycja: Opis, informacje, znaczenie imienia dla dziewczynek: Patrycja.. Patrycja często swoimi decyzjami zaskakuje otoczenie.. Są uparte, zawsze bronią swojego zdania.. Patrycja - pochodzenie i znaczenie.. ja nazywam sie Patrycja i nie jestem żadną kurwą ani szmatą.. dlaczego wy wgl oceniacie skoro ich nie znacie .. a.Zobacz kalendarz imienin Patrycji.. Także : Pati Znaczenie : od imienia Patryk lub Patrycjusz Planeta : Merkury Znane : Patricia Arquette, Patricia Kazadi, Patrycja Kosiarkiewicz, Patrycja Markowska, Patrycja Soliman Imieniny : 13 marca, 28 sierpnia.Patrycja - znaczenie imienia.. Bardzo towarzyska.. Posiada analityczny umysł i sporą intuicję, na której można polegać.. Warto zwłaszcza przybliżyć sylwetkę patronki słynnego i pięknego miasta położonego u podnóża Wezuwiusza.Imię: Patrycja.. Potrzebuje publiczności.Znaczenie imienia Patrycja.. Charakterystyka - znaczenie imienia.. Co znaczy Patrycja?. Oznacza "szlachetnie urodzona, patrycjuszowska"..

Zwierzę: lis.Poznaj znaczenie imienia Patrycja.

Dobre imię dla numerologicznych programów 1,2,4,5,7,8,9.. Kiedy Patrycja obchodzi imieniny.. Patrycja jest ekstrawertyczką.. Wiele czasu poświęca sprawom społecznym i patriotycznym.Znaczenie imienia patrycja.. Taka liczba osób jest zarejestrowanych w polskiej bazie PESEL.Patrycja: sprawdź znaczenie i pochodzenie imienia Patrycja na Niebieskie Pudełko.. Patrycja jest żeńską formą trzech imion: Patrycy, Patryk i Patrycjusz.. Chętnie służy innym radą.. Patrycja może obchodzić imieniny w w marcu lub w sierpniu.. Znaczenie imienia Patrycja.. Kiedy są imieniny Patrycji i jakie są jej znane imienniczki?. Jest to typowa matrona polska, kocha swoją rodzinę, dom i dzieci.Patrycja - poznaj prawdziwe znaczenie imienia Patrycja, jego pochodzenie, charakterystykę, daty imienin i wiele innych faktów o imieniu Patrycja!. Jako typowa ekstrawertyczka nie potrafi obejść się bez towarzystwa.Mianownik: (kto?. Patrycja — imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, żeński odpowiednik imion Patrycjusz, Patrycy, Patryk.. Więcej informacji odnośnie deklinacji imienia Patrycja: Powyższa deklinacja imienia Patrycja pochodzi z bazy danych imion dostępnej w serwisie BazaDanych.INFO.Pochodzenie imienia Patrycja, cechy charakteru (charakterystyka), zdrobnienia i daty imienin..

Patrycja: znaczenie imienia.

Znaczenie imienia: PATRYCJA.. Imieniny Patrycja najczęściej obchodzi imieniny 25 sierpnia, ponieważ na ten dzień w Kościele katolickim przypada wspomnienie św. lubi być widoczna i zrobi wiele, żeby ją zauważono.. Potem życie układa jej się zazwyczaj nieskomplikowanie i dokładnie po jej myśli.PATRYCJA - znaczenie imienia dla dziewczynki.. Patrycja jest zaborczą ekstrawertyczką.. Patricius-patrycjuszowski, szlachecki, szlachetnie urodzony.. Imieniny Patrycji mogą świętować 168 742 kobiety.. Kiedy PATRYCJA obchodzi imieniny?. Jest to imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, odpowiednik męskich imion Patrycjusz, Patrycy, Patryk.. Patrycja to kobieta, której w życiu bardzo sprzyja los.Imię Patrycja, Znaczenie imienia Patrycja, Imiennik.net | Poznaj prawdziwe znaczenie imion, zdrobnienie imienia.. - portal metafizyczny, znaczenie imion, imieniny.. Patrycja Mam na imię Patrycja.. A co oznacza?. Robi wszystko, by ją zauważono.. Znaczenie imienia: Jest osoba śmiała, energiczna i pełna inicjatywy, łatwo zaskarbiająca sobie względy i przyjaźń innych ludzi.. To typowa ekstrawertyczka o bardzo dużej pobudliwości, szalenie aktywna, nieufna jak lis.. Ma dużo szczęścia w życiu, więc niemal wszystko co zaplanuje, jej się udaje.. W dawnych czasach oznaczało ono człowieka należącego do wyższej klasy społecznej czy też warstwy uprzywilejowanej..

08.25, 08.28Poznaj znaczenie imienia Patrycja.

Pochodzenie: żeńska forma imienia Patrycjusz (Patryk).. Wywodzi się od słowa oznaczającego człowieka szlachetnie urodzonego.Patrycja - znaczenie i pochodzenie imienia.. Znaczenie imienia Patrycja.. Część badaczy twierdzi, że pochodzi ono od imienia Patryk, który jest patronem Irlandii.Imiennik, poznaj znaczenie imienia Patrycja !. Imię to pochodzi z łaciny.. Patrycja to kobieta hojnie obdarzona przez życie przywilejami.. Patrycja to żeńska forma łacińskiego imienia Patrycjusz, które oznacza osobę należącą do uprzywilejowanej warstwy społeczeństwa.Znaczenie imienia Patrycja.. 21 miejsce wśród najpopularniejszych imion dla dziewczynek.Patrycja - znaczenie imienia.. Dzięki temu artykułowi poznasz odpowiedzi na te pytania.. Rodzina nie może jej przytłaczać.3.. Patrycja - znane osoby o tym imieniu.. Szalenie aktywne i bardzo nieufne.. Patrycja z Nikomedii oraz św. Patrycja z Neapolu (Patrycja z Konstantynopola).. Mobilna baza imion (imiennik) używanych w Polsce (pochodzenie (etymologia), cechy charakteru osób o imieniu).. Sprawdź pochodzenie imienia oraz jakie cechy charakteru się z nim wiąrzą.. Znaczenie imienia Patrycja.. Kierują nią uczucia i intuicja.. HISTORIA IMIENIA PATRYCJA.. Patrycja jest imieniem łacińskim i oznacza osobę dobrze urodzoną - patrycjuszkę.Znaczenie imienia Patrycja.. SprawdĹş jego cechy i poznaj predyspozycje.. Co oznacza imię Patrycja?. Solenizanci na dzień bieżący, następny i poprzedni oraz kolejnych 9 dni.IMIENNIK - Poznaj prawdziwe znaczenie imienia Patrycja.. Patrycja i inne popularne imiona.. Imienniczki mają w życiu wiele przywilejów, los obdarza je hojnie, a szczęście im sprzyja.. Zależy jej na poklasku.. Trisha Brown: amerykańska tancerka i choreografka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt